Digital Dexterity Consortium – M365 ROI partner z modularnym programem na bezpieczną i zrównoważoną transformację

Działalność Digital Dexterity Labs rozpoczęliśmy w marcu 2020 roku. Dla większości organizacji był to okres nieplanowanego i trudnego przejścia na model pracy zdalnej. Jesteśmy dumni z zakresu wiedzy, jaką udaje nam się dzielić i znaczącego wysiłku włożonego we wdrożenia, który rozpoczął się w marcu 2020 roku i trwa do dzisiaj.

Działalność Digital Dexterity Labs rozpoczęliśmy w marcu 2020 roku. Dla większości organizacji był to okres nieplanowanego i trudnego przejścia na model pracy zdalnej.

Głównym celem tej społeczności jest zapewnienie wskazówek dotyczących szybkiego i łatwego wejścia w model pracy zdalnej. DDL było i pozostanie miejscem bezpłatnej wymiany cennej wiedzy (Podziękowania dla AvePoint, Euvic Group i IT-Dev!).

Jesteśmy dumni z zakresu wiedzy, jaką udaje nam się dzielić i znaczącego wysiłku włożonego we wdrożenia, który rozpoczął się w marcu 2020 roku i trwa do dzisiaj. W tym czasie pomogliśmy ponad 100 naszym wspólnym klientom, jednocześnie wspierając stały strumień dziesiątek firm wysyłanych do nas po pomoc przez Microsoft.

To doświadczenie oraz opinie naszych klientów sprawiły, że wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z potrzeby programowego podejścia i kompleksowego, zorientowanego na użytkowniku rozwiązania cyfrowego miejsca pracy w zakresie komunikacji, współpracy i procesów biznesowych, z automatycznym nadzorem operacyjnym i bezpieczeństwa w tle. Obszary te są ściśle powiązane i często od siebie zależne, a uwzględnienie tego we wczesnych fazach planowania może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia całkowitych celów transformacji na czas, w budżecie i o odpowiedniej wartości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym Digital Dexterity Program dla M365. By przeczytać pełną wersję, kliknij w obrazek poniżej.

Digital Workplace program dla M365